Automātiskais slēdzis 4P 25kA C-16A 3M
| Garums (mm) | 73 |
| Platums (mm) | 70 |
| Augstums (mm) | 83 |
| Iebūvēts dziļums | 70 mm |
| Atbrīvošanas raksturojums | C |
| Polu skaits (kopā) | 4 |
| Aizsargājamo stabu skaits | 4 |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 415 V |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 500 V |
| Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp | 6 kV |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma spēja Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V | 10 kA |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma spēja Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V | 10 kA |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V | 25 kA |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V | 25 kA |
| Biežums | 50 Hz |
| Biežums | 60 Hz |
| Strāvas ierobežojošā klase | 3 |
| Iebūvējama uzstādīšana | Jā |
| Vienlaicīgi pārslēdzams neitrālais vadītājs | Nē |
| Pārsprieguma kategorija | 3 |
| Piesārņojuma pakāpe | 2 |
| Iespējamas papildu aprīkojums | Jā |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | -25 °C |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | 70 °C |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 25 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 35 mm² |
| Sprādziendrošs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.486 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 36 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 97 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 77 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.462 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 36 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 363 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 316 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 237 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 16.845 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 864 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1098 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 427.28 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |