Automātiskais slēdzis 6kA 3P C 32A
| Garums (mm) | 97 |
| Platums (mm) | 57 |
| Augstums (mm) | 82 |
| Iebūvēts dziļums | 70 mm |
| Atbrīvošanas raksturojums | C |
| Polu skaits (kopā) | 3 |
| Aizsargājamo stabu skaits | 3 |
| Nominālā strāva | 32 A |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 500 V |
| Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp | 4 kV |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma spēja Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V | 6 kA |
| Biežums | 50 Hz |
| Biežums | 60 Hz |
| Strāvas ierobežojošā klase | 3 |
| Iebūvējama uzstādīšana | Jā |
| Vienlaicīgi pārslēdzams neitrālais vadītājs | Nē |
| Pārsprieguma kategorija | 3 |
| Piesārņojuma pakāpe | 2 |
| Iespējamas papildu aprīkojums | Jā |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 3 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | -25 °C |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | 70 °C |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 25 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 35 mm² |
| Sprādziendrošs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 4 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 4 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 225 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.457 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 230 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 17.872 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1152 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1078 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
