Beztrokšņa kontaktors ar rokas vadību 40A, 2NO, 230V
| Garums (mm) | 69 |
| Platums (mm) | 54 |
| Augstums (mm) | 88 |
| Nominālais darba spriegums | 400 V |
| Nominālais darba spriegums | 400 V |
| Nominālā darbības strāva | 40 A |
| Nominālais ierosmes spriegums | 230 V |
| Nominālais ierosmes spriegums | 230 V |
| Sprieguma veids (darba spriegums) | Maiņstrāvas |
| Sprieguma veids (ierosmes spriegums) | Maiņstrāvas |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 2 |
| Kvēlspuldzes slodze | 4000 W |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze | 1900 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (Duo ķēde) | 3000 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (paralēli kompensēta) | 1300 VA |
| Rokas slēdža slīdnis | Jā |
| Iebūvēts dziļums | 60 mm |
| Iespējamas papildu aprīkojums | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP2X |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.323 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 4 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.325 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 235 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 16.005 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1152 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1014 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 407.12 |
| Tehniskais pielikums 1 (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
