Siltuma novadītājs
| Garums (mm) | 60 |
| Platums (mm) | 9 |
| Augstums (mm) | 44 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Platums | 9 mm |
| Augstums | 60 mm |
| Dziļums | 44 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.02 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 94 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 77 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 79 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.123 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 432 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 313 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 238 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 4.758 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 10368 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1102 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 137 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
