Kontaktors 25A, 4NC, 230V
| Garums (mm) | 65 |
| Platums (mm) | 35.8 |
| Augstums (mm) | 85.4 |
| Nominālais darba spriegums | 400 V |
| Nominālais darba spriegums | 400 V |
| Nominālā darbības strāva | 25 A |
| Nominālais ierosmes spriegums | 230 V |
| Nominālais ierosmes spriegums | 230 V |
| Sprieguma veids (darba spriegums) | Maiņstrāvas |
| Sprieguma veids (ierosmes spriegums) | Maiņstrāvas |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts | 4 |
| Kvēlspuldzes slodze | 1900 W |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze | 950 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (Duo ķēde) | 1990 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (paralēli kompensēta) | 810 VA |
| Rokas slēdža slīdnis | Nē |
| Iebūvēts dziļums | 60 mm |
| Iespējamas papildu aprīkojums | Jā |
| Ar dienas/nakts funkciju | Nē |
| Bez dūņas | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.214 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 6 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 99 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 82 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 41 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.213 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 72 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 321 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 214 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 13.178 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1728 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1006 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 395.264 |
| Tehniskais pielikums 1 (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
