Kontaktors 25A, 2NC, 230V
| Garums (mm) | 65 |
| Platums (mm) | 17.9 |
| Augstums (mm) | 85.4 |
| Nominālais darba spriegums | 230 V |
| Nominālais darba spriegums | 230 V |
| Nominālā darbības strāva | 25 A |
| Izmantošanas kategorija saskaņā ar EN IEC 60947-4-1 | AC-7a/AC-7b |
| Nominālais ierosmes spriegums | 230 V |
| Nominālais ierosmes spriegums | 230 V |
| Sprieguma veids (darba spriegums) | Maiņstrāvas |
| Sprieguma veids (ierosmes spriegums) | Maiņstrāvas |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts | 2 |
| Kvēlspuldzes slodze | 1900 W |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze | 950 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (Duo ķēde) | 1990 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (paralēli kompensēta) | 810 VA |
| Rokas slēdža slīdnis | Nē |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Iebūvēts dziļums | 60 mm |
| Iespējamas papildu aprīkojums | Jā |
| Ar dienas/nakts funkciju | Nē |
| Bez dūņas | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP2X |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.125 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 94 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 21 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.119 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 144 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 364 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 316 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 214 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 13.564 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 3456 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1006 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 440.576 |
| Tehniskais pielikums 1 (eng) | Lejupielādēt šeit |
| Tipa apstiprinājums (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
