Cokols H150 priekš metāla Orion Plus L500 P200
| Garums (mm) | 200 |
| Platums (mm) | 500 |
| Augstums (mm) | 150 |
| Modelis | Pamatne pabeigta |
| Materiāls | Tērauds |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs (līdzīgs) | 7035 |
| Triecienizturība | IK10 |
| Piemērots korpusa ēkas platumam | 500 mm |
| Piemērots korpusa ēkas dziļumam | 200 mm |
| Piemērots aerācijai/deaerācijai | Nē |
| Piemērots kabeļu plāksterim | Jā |
| Piemērots uzstādīšanai ārpus telpām | Nē |
| Platums | 500 mm |
| Augstums | 150 mm |
| Dziļums | 200 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 200 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 500 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 4.26 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 550 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 185 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 4.34 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 500 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 950 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
