Cokols H150 priekš metāla Orion Plus L600 P300
| Garums (mm) | 300 |
| Platums (mm) | 600 |
| Augstums (mm) | 150 |
| Materiāls | Tērauds |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs (līdzīgs) | 7035 |
| Triecienizturība | IK10 |
| Piemērots korpusa ēkas platumam | 600 mm |
| Piemērots aerācijai/deaerācijai | Nē |
| Piemērots uzstādīšanai ārpus telpām | Nē |
| Platums | 600 mm |
| Augstums | 150 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 600 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 5.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 655 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 293 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 163 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 5.592 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 500 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 950 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
