Cokols H150 priekš metāla Orion Plus L800 P250
| Garums (mm) | 250 |
| Platums (mm) | 800 |
| Augstums (mm) | 150 |
| Materiāls | Tērauds |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs (līdzīgs) | 7035 |
| Triecienizturība | IK10 |
| Piemērots korpusa ēkas platumam | 800 mm |
| Piemērots aerācijai/deaerācijai | Nē |
| Piemērots uzstādīšanai ārpus telpām | Nē |
| Platums | 800 mm |
| Augstums | 150 mm |
| Dziļums | 250 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 250 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 6.54 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 840 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 240 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 6.66 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 500 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 840 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
