Diferenciālā aizsardzība RCCB 4P 40A 300mA A S
| Garums (mm) | 74 |
| Platums (mm) | 70 |
| Augstums (mm) | 83 |
| Polu skaits | 4 |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Nominālā strāva | 40 A |
| Nominālā bojājuma strāva | 0.3 A |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 500 V |
| Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp | 4 kV |
| Strāvas zudums | 7.2 W |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Noplūdes strāvas tips | A |
| Selektīvā aizsardzība | Jā |
| Īslaicīga aizkavēta izslēgšana | Jā |
| Īssavienojuma pārrāvuma jauda (Icw) | 6 kA |
| Pārsprieguma strāvas jauda | 5 kA |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Ar bloķēšanas ierīci | Jā |
| Biežums | 50 Hz |
| Iespējamas papildu aprīkojums | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Iebūvēts dziļums | 70 mm |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | -25 °C |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | 40 °C |
| Piesārņojuma pakāpe | 2 |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 16 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 25 mm² |
| RAL numurs (līdzīgs) | 7005 |
| Sprādziendrošs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.34 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 36 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.382 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 36 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 313 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 235 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 14.12 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 864 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1090 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 361.88 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |