DIN sliede
| Svars (neto) | 0.093 |
| ETIM klase | EC001285 Montāžas sliede |
| Urbuma attālums centriski | 255 mm |
| Materiāla biezums | 1 mm |
| Garums | 10 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 270 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.094 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.94 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 800 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
