Sadale Volta z/a 5x12mod. IP30 ar spailēm, reģipša sienām
| Garums (mm) | 98 |
| Platums (mm) | 348 |
| Augstums (mm) | 880.5 |
| Montāžas metode | Iebūvēts |
| Rindu skaits | 5 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Ar griezumu |
| Durvju veids | Vienvietīgs |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Signāla garāmbraukšanas durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Slēgšanas veids | Cilindrs |
| Mājokļa materiāls | Tērauda plāksne/plastmasa |
| Iebūvēts dziļums | 90 mm |
| Iebūvēts augstums | 845 mm |
| Iebūvēts platums | 314 mm |
| Iekšējais dziļums | 91.5 mm |
| Zemējuma spaiļu bloks | Jā |
| Neitrāls spaiļu bloks | Jā |
| DIN sliede | Jā |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| EMS versija | Nē |
| Izturīgs pret UV starojumu | Nē |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP40 |
| Augstums | 880.5 mm |
| Platums | 348 mm |
| Dziļums | 94.5 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 900 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 4.32 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 890 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 355 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 6.1 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 29 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 199.9 |
| Montāžas instrukcija (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
