Spaile P, Volta, QuickConnect, 1 komplekts = 10 gab.
| Svars (neto) | 0.125 |
| ETIM klase | EC001284 Vienpolu un daudzpolu spaiļu sloksne |
| Urbuma attālums centriski | 5 mm |
| Sprādzientestēta versija "Ex e" | Nē |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums bez kabeļa gala uzmavas | 1.5 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums bez kabeļa gala uzmavas | 25 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar kabeļa gala uzmavu | 1.5 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar kabeļa gala uzmavu | 25 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 1.5 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 25 mm² |
| Nominālā strāva | 63 A |
| Elektriskā savienojuma veids 1 | Spraudņa savienojums |
| Elektriskā savienojuma veids 2 | Spraudņa savienojums |
| Polu skaits | 1 |
| Skavu pozīciju skaits uz polu | 5 |
| Materiāla izolācijas korpuss | Cits |
| Darba temperatūra | -25 °C |
| Darba temperatūra | 40 °C |
| Platums | 27 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Nepieciešama aizvēršanas plāksne | Nē |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 185 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 165 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 35 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.129 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 25 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 170 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.132 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 25 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 3.8 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 600 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1010 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 114.2 |
| Montāžas instrukcija (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
