Spaile, Volta
| Svars (neto) | 0.14 |
| ETIM klase | EC001284 Vienpolu un daudzpolu spaiļu sloksne |
| Urbuma attālums centriski | 11 mm |
| Sprādzientestēta versija "Ex e" | Nē |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums bez kabeļa gala uzmavas | 1.5 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums bez kabeļa gala uzmavas | 6 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar kabeļa gala uzmavu | 1.5 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar kabeļa gala uzmavu | 6 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 1.5 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 6 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 8 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 8 mm² |
| Nominālā strāva | 63 A |
| Elektriskā savienojuma veids 1 | Skrūvju savienojums |
| Elektriskā savienojuma veids 2 | Skrūvju savienojums |
| Polu skaits | 7 |
| Skavu pozīciju skaits uz polu | 14 |
| Montāžas metode | Tieša montāža |
| Materiāla izolācijas korpuss | Cits |
| Darba temperatūra | -25 °C |
| Darba temperatūra | 40 °C |
| Platums | 28 mm |
| Augstums | 33 mm |
| Nepieciešama aizvēršanas plāksne | Nē |
| Krāsa | Balts |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 282 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 116 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 171 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.06 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 25 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.05 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 25 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 290 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 125 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 1.34 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1600 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1110 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 196.52 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
