Sadale Volta z/a 4x12mod. IP30, multimedia, betona sienai
| Garums (mm) | 98 |
| Platums (mm) | 348 |
| Augstums (mm) | 755.5 |
| Instalācijas dziļums (mm) | 88 |
| Rindu skaits | 4 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Ar griezumu |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Signāla garāmbraukšanas durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Iebūvēts dziļums | 90 mm |
| Iebūvēts augstums | 721 mm |
| Iebūvēts platums | 314 mm |
| Iekšējais dziļums | 91.5 mm |
| Zemējuma spaiļu bloks | Nē |
| Neitrāls spaiļu bloks | Nē |
| DIN sliede | Jā |
| Ar montāžas plāksni | Jā |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Izturīgs pret UV starojumu | Nē |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Augstums | 755.5 mm |
| Platums | 348 mm |
| Dziļums | 94.5 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 770 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 4.62 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 765 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 355 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 4.914 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 33 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1170 |
| Montāžas instrukcija (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
