Klarsicht-Plantasche 220 x 240 mm
| Garums (mm) | 270 |
| Platums (mm) | 247 |
| Augstums (mm) | 3 |
| Piemērots korpusa ēkas platumam | 220 mm |
| Caurspīdīgs | Jā |
| Pašlīmējoša montāža | Jā |
| Augstums | 240 mm |
| Platums | 220 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.025 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 290 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.235 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 600 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1070 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
