Spaile PE/N
| Garums (mm) | 14 |
| Platums (mm) | 9 |
| Augstums (mm) | 6.5 |
| Urbuma attālums centriski | 6 mm |
| Sprādzientestēta versija "Ex e" | Nē |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums bez kabeļa gala uzmavas | 1.5 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums bez kabeļa gala uzmavas | 25 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar kabeļa gala uzmavu | 1.5 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar kabeļa gala uzmavu | 25 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 1.5 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 25 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 8 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 15 mm² |
| Nominālā strāva | 63 A |
| Elektriskā savienojuma veids 1 | Spraudņa savienojums |
| Elektriskā savienojuma veids 2 | Spraudņa savienojums |
| Polu skaits | 1 |
| Skavu pozīciju skaits uz polu | 4 |
| Materiāla izolācijas korpuss | Cits |
| Darba temperatūra | -25 °C |
| Darba temperatūra | 40 °C |
| Platums | 17 mm |
| Augstums | 29 mm |
| Nepieciešama aizvēršanas plāksne | Nē |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 14 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.021 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 175 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 135 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.42 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 480 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 10.465 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 11520 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1150 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 274.16 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
