Drošības transformators
| Garums (mm) | 58 |
| Platums (mm) | 35 |
| Augstums (mm) | 85 |
| Primārais spriegums | 230 V |
| Sekundārais spriegums 1 | 12 V |
| Sekundārā strāvas stiprums 1 | 1.5 A |
| Maksimālā izejas jauda | 18 W |
| Maksimālais jaudas zudums | 18 W |
| Transformatora veids | Drošības transformators |
| Virsmas montāža | Jā |
| Iebūvējama uzstādīšana | Nē |
| Modulārā versija | Jā |
| Garums | 85 mm |
| Platums | 35 mm |
| Augstums | 58 mm |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 2 |
| Aizsargāts pret īssavienojumu | Jā |
| Temperatūras aizsardzība | Jā |
| Ar ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzi | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 42 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.389 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 19.04 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 19.04 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1152 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1010 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 468 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
