Zvans 8-12V/0,33A, 1 mod.
| Garums (mm) | 65 |
| Platums (mm) | 18 |
| Augstums (mm) | 80 |
| Nominālais spriegums | 12 V |
| Strāvas veids | Maiņstrāvas |
| Elektroenerģijas patēriņš | 0.33 A |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Cits |
| Skaļums | 85 dB |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Virsmas aizsardzības korpuss | Neapstrādāts |
| Krāsains korpuss | Pelēks |
| Toņa veids | Nepārtraukts tonis |
| Montāžas metode | Iebūvēts |
| Iebūvēts transformators | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.067 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 225 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 105 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.805 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 144 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 225 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 10.1 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 3456 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 265.4 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |