Zvana transform. 8V/2A O. 12V/1,33A
| Garums (mm) | 65 |
| Platums (mm) | 54 |
| Augstums (mm) | 111 |
| Primārais spriegums | 230 V |
| Sekundārais spriegums 1 | 8 V |
| Sekundārais spriegums 2 | 12 V |
| Sekundārā strāvas stiprums 1 | 2 A |
| Sekundārā strāvas stiprums 2 | 1.33 A |
| Maksimālā izejas jauda | 16 W |
| Maksimālā izejas strāva | 2 A |
| Maksimālais jaudas zudums | 16 W |
| Transformatora veids | Standarta zvana zvana transformators |
| Virsmas montāža | Jā |
| Iebūvējama uzstādīšana | Nē |
| Modulārā versija | Jā |
| Garums | 111 mm |
| Platums | 54 mm |
| Augstums | 65 mm |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 3 |
| Aizsargāts pret īssavienojumu | Jā |
| Temperatūras aizsardzība | Jā |
| Ar ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzi | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.394 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 235 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 19.236 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 235 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 19.236 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1152 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 486.664 |
| Tehniskā brošūra (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
