Drošinātāju bloks LT izmērs 2 60mm M10
| Garums (mm) | 130 |
| Platums (mm) | 210 |
| Augstums (mm) | 306 |
| Polu skaits | 3 |
| Nominālā darbības strāva Ie | 400 A |
| nominālais darba spriegums Ue AC | 690 V |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 1000 V |
| Konstrukcijas izmēra drošinātāju ieliktņi | NH2 |
| Ar aizsardzību pret kļūdām | Nē |
| Korpusa platums | 210 mm |
| Mājokļa dziļums | 130 mm |
| Mājokļa augstums | 306 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP3X |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
