Drošinātāju slēdzis LT NH1 250A montāžas plāksnei, pieslēgums M10
| Garums (mm) | 303 |
| Platums (mm) | 184 |
| Augstums (mm) | 110 |
| Polu skaits | 3 |
| Nominālā darbības strāva Ie | 250 A |
| nominālais darba spriegums Ue AC | 690 V |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 1000 V |
| Konstrukcijas izmēra drošinātāju ieliktņi | NH1 |
| Ar aizsardzību pret kļūdām | Nē |
| Korpusa platums | 184 mm |
| Mājokļa dziļums | 110 mm |
| Mājokļa augstums | 304 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP3X |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 285 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 255 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 135 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 2.26 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 84 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1000 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
