Drošinātāju slēdzis LT NH2 400A montāžas plāksnei, pieslēgums M10
| Svars (neto) | 3.179 |
| ETIM klase | EC000249 Aizsargslēdža atvienotāja korpuss |
| Polu skaits | 3 |
| Nominālā darbības strāva Ie | 400 A |
| nominālais darba spriegums Ue AC | 690 V |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 1000 V |
| Konstrukcijas izmēra drošinātāju ieliktņi | NH2 |
| Ar aizsardzību pret kļūdām | Nē |
| Korpusa platums | 210 mm |
| Mājokļa dziļums | 130 mm |
| Mājokļa augstums | 308 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP3X |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 330 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 195 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 3.18 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 850 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
