Drošinātāju turētājs 3P+N 25A 400V L32 4M
| Garums (mm) | 61 |
| Platums (mm) | 70 |
| Augstums (mm) | 80 |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Drošinātāja izmēram | 8,5x31,5 mm |
| Polu skaits | 4 |
| Vienlaicīgi pārslēdzams neitrālais vadītājs | Jā |
| Slēdzams | Jā |
| Ar optisko defektu indikāciju | Nē |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Iebūvēts dziļums | 76.5 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP2X |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.24 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 3 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 222 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 66 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.577 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 36 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 225 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 9.6 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 864 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 330.2 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
