Kopne, 1P, 10 mm², 12 mod.,tapia
| Svars (neto) | 0.034 |
| ETIM klase | EC000215 Fāzes kopne |
| Fāžu skaits | 1 |
| Polu skaits | 1 |
| Piemērots vairākām ierīcēm | 12 |
| Moduļa platums | 17.8 mm |
| Šķērsgriezums | 10 mm² |
| Garums | 210 mm |
| Var sagriezt pēc izmēra | Jā |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 63 A |
| Elektriskā savienojuma veids | Piespraude |
| Izolēts | Jā |
| Nominālais pārsprieguma spriegums | 4.5 kV |
| nominālais darba spriegums Ue | 415 V |
| Piemērots ierīcēm ar N-vadītāju | Nē |
| Piemērots ierīcēm ar papildu slēdzi | Nē |
| Krāsa | Pelēks |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 240 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.04 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 5 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 135 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 18 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 15 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.72 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 3600 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
