Durvis H500 W400 D200
| Garums (mm) | 200 |
| Platums (mm) | 400 |
| Augstums (mm) | 500 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Durvju veids | Vienvietīgs |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Jā |
| Nominālā strāva (In) | 630 A |
| Augstums | 500 mm |
| Platums | 400 mm |
| Dziļums | 200 mm |
| Iebūvēts dziļums | 200 mm |
| Iekšējais dziļums | 200 mm |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 1 mm |
| Materiāla plāksnes biezums durvis/vāks | 1.5 mm |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7035 |
| Rindu skaits | 1 |
| Atveru skaits atloku plāksnēm | 2 |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Cauruļvadu ieplūdes atveru skaits | 2 |
| Mājokļa materiāls | Tērauds |
| Virsmas aizsardzība | Pulvera pārklājums |
| Ar montāžas plāksni | Jā |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Nē |
| Piemērots zibens aizsardzībai | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Aizsardzības klase | I |
| Triecienizturība | IK10 |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Vāks ar pārspiediena atbrīvošanu | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 428 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 562 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 224 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 562 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 428 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 224 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 11.535 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 14 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
