Durvis, Univers, IP55, H950 W300 mm
| ETIM klase | EC000747 Durvis/vadības panelis (korpuss/skapis) |
| Modelis | Apturēt durvis |
| Versija kā stiklotas durvis | Nē |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Nē |
| Platums | 250 mm |
| Augstums | 900 mm |
| Dziļums | 25 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Krāsa | Pelēks |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP55 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 24 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
