Dziļuma regulātors montāžas platei
| Garums (mm) | 4 |
| Platums (mm) | 10 |
| Augstums (mm) | 8 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | 482,6 mm (19 collu) montāžas kronšteins |
| Materiāls | Tērauds |
| Platums | 30 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Dziļums | 30 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.17 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 460 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.7 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1090 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
