Elektroniskais zem. nopl. pievienošanas bloks 3P 125A Idn jutības regulēšana
| Svars (neto) | 1.7 |
| ETIM klase | EC002297 Atlikušās strāvas slēdža (RCCB) modulis |
| Nominālais spriegums | 220 V |
| Nominālais spriegums | 415 V |
| Nominālā strāva | 125 A |
| Nominālā bojājuma strāva regulējama | Nē |
| Nominālā bojājuma strāva | 0.3 A |
| Nominālā bojājuma strāva | 0.3 A |
| Regulējama aizkave | Nē |
| Polu skaits | 3 |
| Noplūdes strāvas tips | Cits |
| Pārsprieguma strāvas jauda | 5 kA |
| Biežums | 50/60 Hz |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 500 V |
| Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp | 6 kV |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 2.5 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 95 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 2.5 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 70 mm² |
| Prettraucējumu izslēgšanas versija | Jā |
| Ar bloķēšanas ierīci | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP40 |
| Piesārņojuma pakāpe | 3 |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | -25 °C |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | 70 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 165 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 107 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 200 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.7 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 266 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 245 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 117 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.415 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 136.2 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
