Grīdas kārba melna 10V
| Garums (mm) | 294 |
| Platums (mm) | 294 |
| Augstums (mm) | 62 |
| Vāka modelis | Cits |
| Ieplūdes vietu skaits | 1 |
| Ierīces kausu skaits | 3 |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 10 |
| Ar kabeļa izeju vāciņā | Jā |
| Aizslēdzams vāks | Jā |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Materiāla vāks | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Ar atveramu paklāju | Jā |
| Grīdas padziļinājuma dziļums | 5 mm |
| Aizsargrāmja paklājs | Jā |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7011 |
| Piemērots uzstādīšanai iekštelpās | Jā |
| Piemērots uzstādīšanai ārpus telpām | Nē |
| Piemērots grīdas kanāliem | Jā |
| Piemērots dobām grīdām | Jā |
| Piemērots iebūvētai divstāvu grīdai | Jā |
| Piemērots betona uzstādīšanai | Jā |
| Piemērots grīdām datortelpās | Jā |
| Piemērots mitrai tīrīšanai | Nē |
| Ārējais diametrs | 294 mm |
| Iebūvēts diametrs | 275 mm |
| Minimālais iebūvētais dziļums | 77 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 295 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 295 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.68 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 295 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 295 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 63 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.68 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 3 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 325 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 330 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 243 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 7.3 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1045 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 214.8 |
| Tehniskais pielikums 1 (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| BIM objektu fails Archicad | Lejupielādēt šeit |
| BIM objektu fails Revit | Lejupielādēt šeit |