Montāžas kārba nosegrāmis 3v
| Garums (mm) | 225 |
| Platums (mm) | 75 |
| Augstums (mm) | 46 |
| Iebūvējamo ierīču skaits | 3 |
| Cauruļvadu ieplūdes atveru skaits | 12 |
| Garums | 225 mm |
| Platums | 75 mm |
| Dziļums | 46 mm |
| Modelis | Atbalsta forma |
| Uzstādīšanas tehnika | Cits |
| Montāžas metodes uzstādīšanas vienība | Fiksēt |
| Materiāls | Cits |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 71 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 53 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.08 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 86 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 225 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.08 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 86 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 570 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 380 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 6.88 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 860 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 930 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 101.404 |
| Tehniskais pielikums 1 (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| BIM objektu fails Archicad | Lejupielādēt šeit |
| BIM objektu fails Revit | Lejupielādēt šeit |