Horizontāls sakabes komplekts, Univers, L400 mm
| Garums (mm) | 200 |
| Platums (mm) | 100 |
| Augstums (mm) | 50 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Cits |
| Platums | 50 mm |
| Augstums | 400 mm |
| Dziļums | 2 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 392 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 278 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 56 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.293 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 200 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1525 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
