Jaudas slēdzis 3P 100A montāžai uz DIN sliedes vai montāžas plates
| Garums (mm) | 11 |
| Platums (mm) | 8.5 |
| Augstums (mm) | 6.5 |
| Versija kā galvenais slēdzis | Jā |
| Versija kā apkopes/servisa slēdzis | Jā |
| Versija kā drošības slēdzis | Jā |
| Versija kā avārijas apturēšanas uzstādīšana | Nē |
| Versija kā atpakaļgaitas slēdzis | Nē |
| Slēdžu skaits | 1 |
| nominālais darba spriegums Ue AC | 415 V |
| Nominālais darba spriegums | 380 V |
| Nominālais darba spriegums | 415 V |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 100 A |
| Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V | 80 A |
| Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V | 100 A |
| Nominālā īslaicīgā izturības strāva lcw | 1.5 kA |
| Nominālā darba jauda pie AC-23, 400 V | 36 kW |
| Komutācijas jauda pie 400 V | 65 kW |
| Kondicionēta nominālā īssavienojuma strāva Iq | 25 kA |
| Polu skaits | 3 |
| Motora piedziņa pēc izvēles | Nē |
| Integrēta motora piedziņa | Nē |
| Sprieguma atbrīvošana pēc izvēles | Nē |
| Ierīces konstrukcija | Iebūvēta ierīce fiksēta iebūvēta tehnika |
| Piemērots montāžai uz grīdas | Jā |
| Piemērots priekšējai montāžai 4 caurumu | Nē |
| Piemērots priekšējam montāžas centram | Nē |
| Piemērots sadales plates uzstādīšanai | Jā |
| Piemērots starpposma montāžai | Nē |
| Krāsu vadības elements | Pelēks |
| Bloķējams | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP), priekšējā puse | IP20 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.32 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 102 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 81 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.32 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 370 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 285 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 187 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 8 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 576 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 900 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 217 |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
