Roktura pagarinājums N°6 320mm LBS 100-160A
| Garums (mm) | 32 |
| Platums (mm) | 1.5 |
| Augstums (mm) | 0.6 |
| Garums | 320 mm |
| Šķērsgriezuma augstums | 6 mm |
| Šķērsgriezuma platums | 6 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 6 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 15 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.09 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 15 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 6 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.092 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 100 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 370 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 9.64 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 2400 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1010 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 256.36 |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
