Kabeļu kanāls BRP6510019011, 60×100, melns
| Garums (mm) | 2000 |
| Platums (mm) | 100 |
| Augstums (mm) | 65 |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 70 mm |
| Garums | 2000 mm |
| Vāku skaits | 1 |
| Pārvalki, kas piegādāti kopā ar produktu | Nē |
| Vāka platums 1 | 80 mm |
| Simetrisks | Jā |
| Konstrukcijas tips taisnstūra | Jā |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Bez halogēna | Nē |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Krāsa | Melns |
| RAL numurs | 9011 |
| Konstrukcija aizmugurējā siena (iekšējā puse) | Nepārtraukts cits profils |
| Ar aizsargfoliju | Jā |
| Spraudņa nodalījumu skaits | 1 |
| Ar kanāla savienotāju | Jā |
| Montāžas perforācija apakšā | Jā |
| Montāžas metodes vāks | Iekšējais gulēšana |
| Ar kabeļa stiprinājuma klipu | Nē |
| Noderīgs šķērsgriezums | 5300 mm² |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP40 |
| Triecienizturība | IK08 |
| Darba temperatūra | -5 °C |
| Darba temperatūra | 60 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 2 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 2000 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.959 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 8 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 2045 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 8.616 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 288 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 2045 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1640 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 354.28 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| BIM objektu fails Archicad | Lejupielādēt šeit |
| BIM objektu fails Revit | Lejupielādēt šeit |