Vāks kanālam, 60×100, melns
| Garums (mm) | 2000 |
| Platums (mm) | 80 |
| Augstums (mm) | 16 |
| Platums | 80 mm |
| Garums | 2000 mm |
| Modelis | Gluds |
| Montāžas metodes vāks | Iekšējais gulēšana |
| Pārsega montāža | Pieķerties |
| Droša fiksācija | Nē |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Bez halogēna | Nē |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Krāsa | Antracīts |
| RAL numurs | 9011 |
| Ar aizsargfoliju | Jā |
| Darba temperatūra | -5 °C |
| Darba temperatūra | 60 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 2 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 2000 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.368 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 2045 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 9.22 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1632 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 2045 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1480 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 666.96 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Galvenā ķēdes shēma (.dwg) | Lejupielādēt šeit |
| BIM objektu fails Archicad | Lejupielādēt šeit |
| BIM objektu fails Revit | Lejupielādēt šeit |