Kabeļu sliede, Univers, L980 mm
| ETIM klase | EC002535 Kolonnas piederumi/rezerves daļas (korpuss/skapis) |
| Modelis | Cits |
| Platums | 1000 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Dziļums | 20 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7001 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 5 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 50 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
