Kombinētais automāts 4P 6kA C-13A 30mA, A
| Garums (mm) | 70 |
| Platums (mm) | 71 |
| Augstums (mm) | 87 |
| Polu skaits (kopā) | 4 |
| Aizsargājamo stabu skaits | 4 |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 500 V |
| Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp | 4 kV |
| Nominālā strāva | 13 A |
| Nominālā bojājuma strāva | 0.03 A |
| Noplūdes strāvas tips | A |
| Strāvas ierobežojošā klase | 3 |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma spēja Icn saskaņā ar EN 61009-1 | 6 kA |
| Atvienošanas raksturojums | Bez kavēšanās |
| Pārsprieguma strāvas jauda | 3 kA |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Biežums | 50 Hz |
| Atbrīvošanas raksturojums | C |
| Vienlaicīgi pārslēdzams neitrālais vadītājs | Nē |
| Ar bloķēšanas ierīci | Jā |
| Pārsprieguma kategorija | 3 |
| Piesārņojuma pakāpe | 2 |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | -25 °C |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | 40 °C |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Iebūvēts dziļums | 70 mm |
| Iebūvējama uzstādīšana | Jā |
| Prettraucējumu izslēgšanas versija | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP2X |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 25 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 16 mm² |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.55 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 33 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.435 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 33 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 385 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 225 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 14.81 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 792 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1078 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 377.432 |
| Montāžas instrukcija (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |