Kontaktors 63A, 4NO, 24V
| Garums (mm) | 65 |
| Platums (mm) | 54 |
| Augstums (mm) | 88 |
| Nominālais darba spriegums | 400 V |
| Nominālais darba spriegums | 400 V |
| Nominālā darbības strāva | 63 A |
| Nominālais ierosmes spriegums | 24 V |
| Nominālais ierosmes spriegums | 24 V |
| Sprieguma veids (darba spriegums) | Maiņstrāvas |
| Sprieguma veids (ierosmes spriegums) | Maiņstrāvas |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 4 |
| Kvēlspuldzes slodze | 6500 W |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze | 3000 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (Duo ķēde) | 4700 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (paralēli kompensēta) | 2100 VA |
| Rokas slēdža slīdnis | Nē |
| Iebūvēts dziļums | 60 mm |
| Iespējamas papildu aprīkojums | Jā |
| Bez dūņas | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP2X |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.365 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 56 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.367 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 364 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 316 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 237 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 17.859 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1152 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1098 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 451.616 |
| Tehniskais pielikums 1 (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
