Kopne 2 motora palaid., 3P priekš 10mm², 6 mod.
| Garums (mm) | 88 |
| Fāžu skaits | 3 |
| Polu skaits | 3 |
| Piemērots vairākām ierīcēm | 2 |
| Moduļa platums | 17.8 mm |
| Šķērsgriezums | 10 mm² |
| Garums | 88 mm |
| Var sagriezt pēc izmēra | Jā |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 5 |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 63 A |
| Elektriskā savienojuma veids | Dakša |
| Izolēts | Jā |
| Nominālais pārsprieguma spriegums | 4.5 kV |
| nominālais darba spriegums Ue | 400 V |
| Piemērots ierīcēm ar N-vadītāju | Nē |
| Piemērots ierīcēm ar papildu slēdzi | Jā |
| Krāsa | Pelēks |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 102 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 45 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.039 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.415 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 10000 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
