Elektromotoru palaidējs 0,10,16A
| Garums (mm) | 76 |
| Platums (mm) | 45 |
| Augstums (mm) | 90 |
| Pārslodzes atbrīvošanas strāvas iestatījums | 0.1 A |
| Pārslodzes atbrīvošanas strāvas iestatījums | 0.16 A |
| Regulēšanas diapazons neaizkavēta īssavienojuma atbrīvošana | 2 A |
| Regulēšanas diapazons neaizkavēta īssavienojuma atbrīvošana | 3 A |
| Ar termisko aizsardzību | Jā |
| Jutīga fāzes atteice | Jā |
| Izslēgšanas tehnika | Termomagnētiskais |
| Nominālais darba spriegums | 690 V |
| Nominālais darba spriegums | 690 V |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 0.16 A |
| Strāvas zudums | 5.39 W |
| Galvenās ķēdes elektriskā savienojuma veids | Skrūvju savienojums |
| Vadības elementa veids | Pagrieziena poga |
| Ierīces konstrukcija | Iebūvēta ierīce fiksēta iebūvēta tehnika |
| Ar integrētu palīgslēdzi | Nē |
| Ar integrētu zemsprieguma atbrīvošanu | Nē |
| Polu skaits | 3 |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma jauda lcu pie 400 V, maiņstrāva | 150 kA |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Augstums | 140 mm |
| Platums | 45 mm |
| Dziļums | 75 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.262 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 94 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 82 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 56 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.259 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 369 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 326 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 237 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 12.898 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1152 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1098 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 332.552 |
| Tehniskā brošūra (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |