Kopne mot. palaid, 3P, 10 mm², 12 mod. dakša
| Garums (mm) | 23 |
| Platums (mm) | 9.6 |
| Augstums (mm) | 8 |
| Fāžu skaits | 3 |
| Polu skaits | 3 |
| Piemērots vairākām ierīcēm | 4 |
| Moduļa platums | 17.8 mm |
| Šķērsgriezums | 10 mm² |
| Garums | 176 mm |
| Var sagriezt pēc izmēra | Jā |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 10 |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 63 A |
| Izolēts | Jā |
| Nominālais pārsprieguma spriegums | 4.5 kV |
| nominālais darba spriegums Ue | 400 V |
| Piemērots ierīcēm ar N-vadītāju | Nē |
| Piemērots ierīcēm ar papildu slēdzi | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 230 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 96 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.085 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 185 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.94 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 4800 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
