Kopne 2P, 10mm² 12 mod, dakša
| Garums (mm) | 215 |
| Platums (mm) | 21 |
| Augstums (mm) | 28 |
| Fāžu skaits | 2 |
| Polu skaits | 2 |
| Piemērots vairākām ierīcēm | 6 |
| Moduļa platums | 17.8 mm |
| Šķērsgriezums | 10 mm² |
| Garums | 210 mm |
| Var sagriezt pēc izmēra | Jā |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 63 A |
| Izolēts | Jā |
| Nominālais pārsprieguma spriegums | 4.5 kV |
| nominālais darba spriegums Ue | 400 V |
| Piemērots ierīcēm ar N-vadītāju | Jā |
| Piemērots ierīcēm ar papildu slēdzi | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 240 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 227 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 222 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 135 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 5.17 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 6000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 643.4 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
