Kombinētais automāts 10kA C-20A 30mA, A – tips
| Garums (mm) | 70 |
| Platums (mm) | 35 |
| Augstums (mm) | 94 |
| Polu skaits (kopā) | 2 |
| Aizsargājamo stabu skaits | 1 |
| Nominālais spriegums | 240 V |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 500 V |
| Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp | 4 kV |
| Nominālā strāva | 20 A |
| Nominālā bojājuma strāva | 0.03 A |
| Noplūdes strāvas tips | A |
| Strāvas ierobežojošā klase | 3 |
| Strāvas zudums | 6.6 W |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma jauda saskaņā ar IEC 60947-2 | 10 kA |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma spēja Icn saskaņā ar EN 61009-1 | 10 kA |
| Atvienošanas raksturojums | Bez kavēšanās |
| Pārsprieguma strāvas jauda | 0.25 kA |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Biežums | 50 Hz |
| Atbrīvošanas raksturojums | C |
| Vienlaicīgi pārslēdzams neitrālais vadītājs | Jā |
| Ar bloķēšanas ierīci | Jā |
| Pārsprieguma kategorija | 3 |
| Piesārņojuma pakāpe | 2 |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | -25 °C |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | 40 °C |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 2 |
| Iebūvēts dziļums | 68 mm |
| Iebūvējama uzstādīšana | Jā |
| Prettraucējumu izslēgšanas versija | Nē |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 25 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 16 mm² |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.23 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 97 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 41 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.236 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 60 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 363 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 321 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 211 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 14.7 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1440 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 994 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 363.752 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
