Kopne, 3P, 16 mm², 57 mod. dakša
| Garums (mm) | 1010 |
| Platums (mm) | 20 |
| Augstums (mm) | 29 |
| Fāžu skaits | 3 |
| Polu skaits | 3 |
| Piemērots vairākām ierīcēm | 19 |
| Moduļa platums | 17.8 mm |
| Šķērsgriezums | 16 mm² |
| Garums | 1000 mm |
| Var sagriezt pēc izmēra | Jā |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 57 |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 80 A |
| Izolēts | Jā |
| Nominālais pārsprieguma spriegums | 4.5 kV |
| nominālais darba spriegums Ue | 400 V |
| Piemērots ierīcēm ar N-vadītāju | Nē |
| Piemērots ierīcēm ar papildu slēdzi | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 1010 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 29 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.8 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1075 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 115 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 7.72 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1240 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 840 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1200 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
