4 polu pārslēdzējs 63A I-0-II
| Garums (mm) | 73.5 |
| Platums (mm) | 143 |
| Augstums (mm) | 83 |
| Pārslēgšanas funkcija | Vadības slēdzis |
| Kontaktpersonu skaits kā pārejas kontaktpersona | 4 |
| Polu skaits | 4 |
| Nominālā strāva | 63 A |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Minimālais nominālais spriegums | 400 V |
| Īssavienojuma pārrāvuma jauda (Icw) | 6 kA |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Ar signāllampu | Nē |
| Lampas tips | Cits |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 8 |
| Iebūvēts dziļums | 72 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.738 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 190 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.72 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 9.01 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 288 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1006 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 239.48 |
| Tipa apstiprinājums (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
