Kopne noplūdes automātiem, 3P, 10 mm², 12 mod., dakša
| Garums (mm) | 212 |
| Platums (mm) | 24 |
| Augstums (mm) | 30 |
| Fāžu skaits | 3 |
| Polu skaits | 3 |
| Piemērots vairākām ierīcēm | 4 |
| Moduļa platums | 17.8 mm |
| Šķērsgriezums | 10 mm² |
| Garums | 210 mm |
| Var sagriezt pēc izmēra | Jā |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 63 A |
| Izolēts | Jā |
| Nominālais pārsprieguma spriegums | 4.5 kV |
| nominālais darba spriegums Ue | 400 V |
| Piemērots ierīcēm ar N-vadītāju | Nē |
| Piemērots ierīcēm ar papildu slēdzi | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.105 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 230 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 230 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 135 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.006 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 2500 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1240 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 840 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1120 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
