Kopnes āķis LV NH00 185mm, stieņa biezums 5-10mm, komplektā 3 gab.
| Svars (neto) | 0.04 |
| ETIM klase | EC000001 Kopņu terminālis |
| Kopņu biezums | 5 mm |
| Kopņu biezums | 10 mm |
| Kopnes platums | 185 mm |
| Kopnes platums | 185 mm |
| Piemērots | Plakana sliede |
| Platuma skava | 38 mm |
| Maksimālā nominālā darbības strāva Ie | 220 A |
| Piemērots apaļa vadītāja savienojumam | Jā |
| Piemērots sektora vadītāja savienojumam | Jā |
| Piemērots sloksnes vadītāja savienojumam | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 35 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 185 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 15 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.114 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 200 |
| Montāžas instrukcija (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
