Kopnes spaile NH1-3, nerūsējoša stieņu biezumam 5-10mm (kompl=3gab)
| Svars (neto) | 0.435 |
| ETIM klase | EC000001 Kopņu terminālis |
| Kopņu biezums | 5 mm |
| Kopņu biezums | 10 mm |
| Kopnes platums | 100 mm |
| Kopnes platums | 100 mm |
| Piemērots | Plakana sliede |
| Platuma skava | 36.5 mm |
| Maksimālā nominālā darbības strāva Ie | 630 A |
| Piemērots apaļa vadītāja savienojumam | Jā |
| Piemērots sektora vadītāja savienojumam | Jā |
| Piemērots sloksnes vadītāja savienojumam | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 230 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.435 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 3 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 140 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.43 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 720 |
| Montāžas instrukcija (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
