LV strāvas transformators W00 185mm 100/5A 2,5VA Klase 1
| Svars (neto) | 0.239 |
| ETIM klase | EC002048 Strāvas transformators |
| Modelis | Cauruļu nūjas strāvas pārveidotājs |
| Primārā nominālā strāva | 100 A |
| Sekundārā nominālā strāva | 5 A |
| Sekundārā nominālā šķietamā jauda | 2.5 VA |
| Precizitātes klase | 1 |
| Pārstrāvas ierobežojošs faktors | FS 5 |
| Kalibrēts | Nē |
| Ar aizsardzību pret triecieniem | Jā |
| Augstuma atvēršana | 21 mm |
| Augstuma atvēršana | 21 mm |
| Platuma atvēršana | 21 mm |
| Platuma atvēršana | 21 mm |
| Atvēršanas diametrs | 21 mm |
| Fiksējama montāža | Nē |
| Ar vara sliedi | Nē |
| Sekundārais savienojums | Skrūvju savienojums |
| Primāro ieeju skaits | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 105 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 78 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.66 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 55 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.255 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1080 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
